Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

1+1=5 a to je pravda

14. 05. 2017 19:41:32
Nastal čas uvést věci na pravou míru. A jestli chceme vědět jak jsou věci doopravdy tak není dobré zkoumat svět, lepší je věřit pravdě samozvané!

Není žádných pochyb o tom, že 1+1=5. Důkazy jsou početné a zjevné, ale nemá cenu uvést ani jeden, protože ti špatní lidé, kteří tomu nevěří, by tomu stejně neuvěřili, ani kdybych uvedl milion důkazů. Oni totiž mají zalepené srdce a jsou slepí a hluší!! Usekejme jim hlavy za jejich špatnost a hloupost! Nic víc si nezaslouží. A věru, ti správní, kteří věří tomu, že 1+1=5 dostanou velké odměny. A takovýto slib udělá tuto víru velmi atraktivní pro lidi chamtivé. A věru ti, co si myslí, že 1+1=2 si myslí, že jsou chytří a že to mají správně. Avšak oni nic neví. Oni jsou ve stádiu nevědomosti. Proč jsou tak tvrdohlaví a trvají na tom, že je to 2, když 5 je pravda zjevná? Věru, oni nic netuší o realitě.

Hej vy, kteří věříte! Když se vás ptají: "Proč si myslíte, že je to 5?" Vzdalte se od těch pošetilců, kteří nic neví a nenechte je aby vás zlákali! Neboť jakékoliv pochyby o tom že je to 5, způsobí to, že po smrti půjdete do pekla. Třeste se strachy, ať vás můžu emocionálně ovládat a vypněte svůj rozum! Neboť já potřebuju oslovit ty největší idioty, ovládat je, nakecat jim, že jsou chytří a pak je nechám zabíjet ty chytřejší, kteří vidí můj skrytý záměr.

Jediným věrohodným zdrojem pravdy je Filip Vajdík. Podporujte jej finančně a oslavujte jeho jméno! A kdokoliv o něm řekne cokoliv negativního, zaútočte bez váhání! Jestliže však přestanou a začnou mě respektovat, buďte s nimi slitovní. Avšak jestli poté se znova obrátí proti mě, zabijte je okamžitě! Věru, ti kteří bojují za pravdu, jsou ti nejsprávnější a čeká je odměna největší!

Cokoliv, co není v souladu s mými názory je lež. A největšími lháři jsou věru ti, kteří říkají, že jsem šarlatán, který lidi oblbuje! Avšak věru, já jsem jen posel pravdy zjevné. A za jejich lživá slova si zaslouží být obětí teroristických útoků!

Spalte na popel učebnice matematiky, které říkají, že je to 2 a nahlašujte na Facebooku veškeré příspěvky, které nesouhlasí s naším jediným správným názorem! Je potřeba potlačit tu jejich nenávist vůči vznešené, svaté pravdě. Necháš snad lidi bloudit ve lži a aby sváděli nás ze správné víry? To by věru nebylo spravedlivé a věru ti zbloudilí dvojkáči nemají právo šířit svoji nenávist vůči naší pravdě zjevné. Svoboda slova platí jen pro náš názor.

Pokud čelíte velké přesile, můžete se navenek tvářit tolerantně, ale jen navenek! Ve svém nitru musíte cítit absolutní nenávist vůči těm pomatencům! Uzavřete se do echo chamber a tam se vzájemně utvrzujte ve svém jediném správném názoru! A rozmnožujte se rychlostí velkou! Mějte minimálně pět dětí! Hahá, vždyť kritériem pravdivosti názoru je kvantita lidí, kteří jej zastávají! Musíme jet na kvantitu!

Ženy jsou většinou slabé a submisivní, proto když si nabalíte ženy svých nepřátel, můžete je převést na svoji víru. Ony vám pak udělají 10 dětí, kterým můžete od mala naplňovat jejich hlavy ničím jiným, než touto pravdou! A ať každý den opakují jedna a jedna je pět a plácají při tom hlavou do stěny! To věru není vymývání mozků, ale připomínání pravdy zjevné. A abyste nikdy nezapoměli na naši pětkovou pravdu, přidávejte do veškerých frází slovo "pět". Takže místo ahoj, říkejte pětahoj. Místo Dobrý den říkejte Pětdobrý den. A takhle budete s pravdou dokonale svázáni. Budete tuto pravdu opakovat dokola a dokola a dokola a dokola, že vás už ani nenapadne o ní pochybovat a nikomu už se nepovede vaší mysl de-programovat. Veškerá moc bude moje. Tak buďte mi vděční a posílejte mi své finanční dary. Budu se těšit.


Založte univerzity studující vznešenost tohoto textu. Cokoliv negativního co výjde z analýzy tohoto textu je způsobeno chybnou analýzou. Jakékoliv zdánlivé gramatické chyby jsou umělecké prostředky a vlastně, gramatika českého jazyka se musí odvozovat od tohoto textu. Nelze stvořit tak dokonalý text jako je tento. Vědecká metoda je špatná. Vždy vycházejte z axiomu, že tento text je pravda. Jedině tak budete odolní vůči dvojkovému zlu.

Autor: Filip Vajdík | neděle 14.5.2017 19:41 | karma článku: 17.25 | přečteno: 500x

Další články blogera

Filip Vajdík

Lidi kteří mají jiný názor, než já, jsou nenávistní!!!

Klasický model argumentace je naprosto rasistický, protože utlačuje idioty, kteří nejsou schopni argumentovat. Proto je potřeba nový model, kde člověk bude říkat něco, čím své ideové odpůrce může zničit, přestože oni mají pravdu.

21.5.2017 v 21:14 | Karma článku: 30.31 | Přečteno: 1219 | Diskuse

Filip Vajdík

Cože? Japonský orchestr v Saudské Arábii?

Že by se Saudská Arábie začala modernizovat? Přestože islámský fundamentalismus zakazuje hudbu, v Rijádu japonci zahráli koncert.

15.4.2017 v 20:21 | Karma článku: 15.73 | Přečteno: 322 | Diskuse

Filip Vajdík

Nahota a erotické hrátky v soukromí nejsou ostuda

Nerozumím tomu, proč by člověk, jehož nahé fotky či erotické praktiky zveřejnila nějaká třetí osoba, měl mít ostudu. Čím se provinil? Neměl by mít ostudu spíš ten, kdo se mu ilegálně vloupal do soukromí?

10.4.2017 v 15:41 | Karma článku: 24.95 | Přečteno: 997 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Jiří Růžička

Strach na kolejích aneb Jak přelstít voliče a vyhrát volby (18/21)

Aby Harry a Jindra dali jasně najevo, že tohle je jejich únos, krotí politiky střelbou do vzduchu. Dusno na nástupišti rozfouká Martička, která přichází za Jindrou, když si to tak přeje. Jenže poručit lásce dokáže jen málokdo.

26.5.2017 v 12:14 | Karma článku: 3.87 | Přečteno: 154 | Diskuse

Bohunka Jakubcová

Erobáseň

......... Jedna erotická básnička ................ Co dodat? Fantazii se meze nekladou. I já ji nechám dělat si, co chce.

25.5.2017 v 16:01 | Karma článku: 8.28 | Přečteno: 164 | Diskuse

Jiří Růžička

Strach na kolejích aneb Jak přelstít voliče a vyhrát volby (17/21)

Kapitán Orel rozjíždí mezi nástupišti akci na záchranu rukojmích a likvidaci únosců. O rukojmí se mezitím přetahují opoziční předák Šatlava a premiér Karabáč. Tak pokračuje smrtelně vážný příběh o zločinu, lásce a posedlosti mocí.

25.5.2017 v 12:19 | Karma článku: 5.78 | Přečteno: 183 | Diskuse

Marcela Valouchová

Šutr 8 - Šutr

Blížili se k planetě. Ani z dálky nevypadala moc dobře. Nebyly zde oceány, celý její povrch byl pokrytý kamenitou pevninou s řídkou vegetací. Na povrchu se vyskytovalo několik mělkých jezer.

25.5.2017 v 7:20 | Karma článku: 3.33 | Přečteno: 96 | Diskuse

Jiří Babor

Jednou Tě nechám

Mé první polibky patří Tobě hned jak vstanu, poslední než jdu spát, jsem s Tebou celý den, ale věř mi, jednou to musí skončit.

25.5.2017 v 7:09 | Karma článku: 7.70 | Přečteno: 260 | Diskuse
Počet článků 14 Celková karma 19.16 Průměrná čtenost 634

Co se týče běžného pojetí slova "já", tak stejně jako každý jiný organismus, jsem složitá molekulární struktura, kterou nelze dostatečně popsat krátkým textem. A pokud se nebudu držet běžného pojetí slova "já", tak popravdě nevidím přesnou hranici mezi tím, co je "já" a co už "já" není, takže by se dalo říct, že jsem celý vesmír.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.