Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

1+1=5 a to je pravda

14. 05. 2017 19:41:32
Nastal čas uvést věci na pravou míru. A jestli chceme vědět jak jsou věci doopravdy tak není dobré zkoumat svět, lepší je věřit pravdě samozvané!

Není žádných pochyb o tom, že 1+1=5. Důkazy jsou početné a zjevné, ale nemá cenu uvést ani jeden, protože ti špatní lidé, kteří tomu nevěří, by tomu stejně neuvěřili, ani kdybych uvedl milion důkazů. Oni totiž mají zalepené srdce a jsou slepí a hluší!! Usekejme jim hlavy za jejich špatnost a hloupost! Nic víc si nezaslouží. A věru, ti správní, kteří věří tomu, že 1+1=5 dostanou velké odměny. A takovýto slib udělá tuto víru velmi atraktivní pro lidi chamtivé. A věru ti, co si myslí, že 1+1=2 si myslí, že jsou chytří a že to mají správně. Avšak oni nic neví. Oni jsou ve stádiu nevědomosti. Proč jsou tak tvrdohlaví a trvají na tom, že je to 2, když 5 je pravda zjevná? Věru, oni nic netuší o realitě.

Hej vy, kteří věříte! Když se vás ptají: "Proč si myslíte, že je to 5?" Vzdalte se od těch pošetilců, kteří nic neví a nenechte je aby vás zlákali! Neboť jakékoliv pochyby o tom že je to 5, způsobí to, že po smrti půjdete do pekla. Třeste se strachy, ať vás můžu emocionálně ovládat a vypněte svůj rozum! Neboť já potřebuju oslovit ty největší idioty, ovládat je, nakecat jim, že jsou chytří a pak je nechám zabíjet ty chytřejší, kteří vidí můj skrytý záměr.

Jediným věrohodným zdrojem pravdy je Filip Vajdík. Podporujte jej finančně a oslavujte jeho jméno! A kdokoliv o něm řekne cokoliv negativního, zaútočte bez váhání! Jestliže však přestanou a začnou mě respektovat, buďte s nimi slitovní. Avšak jestli poté se znova obrátí proti mě, zabijte je okamžitě! Věru, ti kteří bojují za pravdu, jsou ti nejsprávnější a čeká je odměna největší!

Cokoliv, co není v souladu s mými názory je lež. A největšími lháři jsou věru ti, kteří říkají, že jsem šarlatán, který lidi oblbuje! Avšak věru, já jsem jen posel pravdy zjevné. A za jejich lživá slova si zaslouží být obětí teroristických útoků!

Spalte na popel učebnice matematiky, které říkají, že je to 2 a nahlašujte na Facebooku veškeré příspěvky, které nesouhlasí s naším jediným správným názorem! Je potřeba potlačit tu jejich nenávist vůči vznešené, svaté pravdě. Necháš snad lidi bloudit ve lži a aby sváděli nás ze správné víry? To by věru nebylo spravedlivé a věru ti zbloudilí dvojkáči nemají právo šířit svoji nenávist vůči naší pravdě zjevné. Svoboda slova platí jen pro náš názor.

Pokud čelíte velké přesile, můžete se navenek tvářit tolerantně, ale jen navenek! Ve svém nitru musíte cítit absolutní nenávist vůči těm pomatencům! Uzavřete se do echo chamber a tam se vzájemně utvrzujte ve svém jediném správném názoru! A rozmnožujte se rychlostí velkou! Mějte minimálně pět dětí! Hahá, vždyť kritériem pravdivosti názoru je kvantita lidí, kteří jej zastávají! Musíme jet na kvantitu!

Ženy jsou většinou slabé a submisivní, proto když si nabalíte ženy svých nepřátel, můžete je převést na svoji víru. Ony vám pak udělají 10 dětí, kterým můžete od mala naplňovat jejich hlavy ničím jiným, než touto pravdou! A ať každý den opakují jedna a jedna je pět a plácají při tom hlavou do stěny! To věru není vymývání mozků, ale připomínání pravdy zjevné. A abyste nikdy nezapoměli na naši pětkovou pravdu, přidávejte do veškerých frází slovo "pět". Takže místo ahoj, říkejte pětahoj. Místo Dobrý den říkejte Pětdobrý den. A takhle budete s pravdou dokonale svázáni. Budete tuto pravdu opakovat dokola a dokola a dokola a dokola, že vás už ani nenapadne o ní pochybovat a nikomu už se nepovede vaší mysl de-programovat. Veškerá moc bude moje. Tak buďte mi vděční a posílejte mi své finanční dary. Budu se těšit.


Založte univerzity studující vznešenost tohoto textu. Cokoliv negativního co výjde z analýzy tohoto textu je způsobeno chybnou analýzou. Jakékoliv zdánlivé gramatické chyby jsou umělecké prostředky a vlastně, gramatika českého jazyka se musí odvozovat od tohoto textu. Nelze stvořit tak dokonalý text jako je tento. Vědecká metoda je špatná. Vždy vycházejte z axiomu, že tento text je pravda. Jedině tak budete odolní vůči dvojkovému zlu.

Autor: Filip Vajdík | neděle 14.5.2017 19:41 | karma článku: 19.23 | přečteno: 557x

Další články blogera

Filip Vajdík

Manipulace: Věru musíš dát karmu tomuto článku

Věru, ti kteří kliknou na tento článek, můžou očekávat šťastné zítřky. Je ale potřeba pevně věřit tomu, co je v něm napsáno.

21.10.2017 v 1:43 | Karma článku: 7.71 | Přečteno: 262 | Diskuse

Filip Vajdík

Kdo se nechová jak lidi v telenovele, není normální

Každý den můžeme sledovat masově distribuovaná videa, kde můžeme vidět definici normálního chování. Proto mě naprosto vytáčí, když se někdo chová jinak, než v těchto návodech.

13.8.2017 v 9:54 | Karma článku: 21.29 | Přečteno: 761 | Diskuse

Filip Vajdík

Malé dítě se nemůže vyvinout v dospělého člověka

Dneska si všichni myslí, že dospělí lidi byli kdysi dětmi. Ale já se ptám: Kde máte důkazy? Je to jenom vaše teorie! V článku uvedu své nejlepší argumenty proti této nesmyslné teorii.

1.7.2017 v 19:58 | Karma článku: 15.67 | Přečteno: 585 | Diskuse

Filip Vajdík

Cvičením se nedá zhubnout

Při cvičení spálíš hodně energie, možná dokonce i spálíš nějaké tuky. A proto pak dostaneš větší hlad a tuky si doplníš. Nejlepší metodou hubnutí je podle mě přerušovaný půst (intermittent fasting).

28.6.2017 v 21:51 | Karma článku: 12.21 | Přečteno: 742 | Diskuse

Další články z rubriky Poezie a próza

Miroslav Pavlíček

Muž s gumovým člunem aneb o strachu

Tento příběh kdysi vyprávěl Otec Andrzej z kostela sv. Jana Křtitele ve Dvoře Králové nad Labem. Já se ho zde dnes pokusím převyprávět (téměř) beze slov.

18.11.2017 v 19:23 | Karma článku: 9.56 | Přečteno: 433 | Diskuse

Liběna Hachová

Obyčejný příběh jedné rodiny XXI.

Byl jednou jeden král... Těmito slovy celý příběh (ne)začal. A jak to bylo dál? Byla to jen pohádka nebo nebyla?

18.11.2017 v 19:00 | Karma článku: 11.99 | Přečteno: 257 | Diskuse

Jonáš Jenšovský

O kostlivci s hudbou v hlavě

Nemyslete si, že nemrtvé a duchy netrápí zdravotní problémy. Jen mají jinou podobu a doktor neordinuje přes den...

18.11.2017 v 16:40 | Karma článku: 3.61 | Přečteno: 90 | Diskuse

Jaroslav Kvapil

V ruinách pivovaru (povídka)

Věděl, že už neusne, a tak civěl z okna. Venku se ještě nerozednívalo, ale úplná tma také nebyla. Na druhé straně dvora před brankou v jediné nerozbořené zdí pivovaru náhle spatřil postavu v tmavém kabátě skoro až na zem.

18.11.2017 v 12:14 | Karma článku: 4.01 | Přečteno: 85 | Diskuse

Josef Němec

Ani Vánoce jej nezachrání

Doba shonu, plných obchodů a starostí, protože neustále toužíme po tom, aby vše vyšlo tak, jak si představujeme. Čím více se čas „odpočinku a radosti“ blíží, tím více všechny tíží prázdný břich a nezatížené myšlenky.

17.11.2017 v 16:59 | Karma článku: 4.24 | Přečteno: 204 | Diskuse
Počet článků 17 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 660

Co se týče běžného pojetí slova "já", tak stejně jako každý jiný organismus, jsem složitá molekulární struktura, kterou nelze dostatečně popsat krátkým textem. A pokud se nebudu držet běžného pojetí slova "já", tak popravdě nevidím přesnou hranici mezi tím, co je "já" a co už "já" není, takže by se dalo říct, že jsem celý vesmír.Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.